dovolená Korutany

V zimě zde můžete při dovolené vyrazit do jednoho z nespočetných zimních středisek a prožít aktivní dny při lyžování nebo na snowboardu. V létě zde zase vše kvete a je zde populární vysokohorská turistika či opalování u vody. Obdivovat můžete krásnou ničím neposkvrněnou přírodu nebo nádherná jezera Korutan.

ubytování Korutany

Dovolená Korutany 2024 zaručuje jak slunečné počasí, tak díky své poloze na alpském klimatickém rozhraní i vynikající sněhové podmínky k lyžování. Korutany nabízí jezera i rozsáhlé sjezdovky, jedinečnou krajinu a kouzelnou atmosféru na ledovci či u vody.

Lyžování Rakousko

Korutany  jsou spolkovou zemí Rakouska. Korutany se nacházejí na jihu Rakouska a hraničí s Itálií a Slovinskem. Rakousko se považuje za ráj lyžování a snowboardingu. Lyžování v Rakousku je co do vzdálenosti i ceny dostupné a ve srovnání s lyžařskými středisky v ČR či na Slovensku, nabízí lyžování v Rakousku mnohem lepší podmínky. Lyžování v Korutanech potažmo v Rakousku bude pro vás skutečným požitkem, s lanovkami a vleky s dostatečnou kapacitou díky níž nebudete v Rakousku čekat ve frontách, s propracovaným zázemím pro lyžaře v podobě četných center se širokou škálou služeb a restaurací podél sjezdovek. V Alpách lyžování nekončí ani na jaře, ve výškách kolem 3000 m se dá lyžovat i v létě. Letní lyžování v Rakousku umožňuje pět alpských ledovců. V Korutanech najdete ledovec Mölltal.

Korutany (Rakousko) – lyžařská střediska